5 порад гінеколога на кожен день

5 порад гінеколога на кожен день

Регулярний огляд у гінеколога – необхідна складова здорового способу  життя, адже чимало гінекологічних захворювань можуть довго “мовчати” і ніяк себе не проявляти.

Багато хто соромиться обговорювати з фахівцями свої проблеми із здоров’ям. Та й часу на візит до лікаря ніколи не вистачає. Можливо, тому ми часто займаємося самолікуванням, або ж залишаємо тривожні симптоми без уваги. А це вже може привести до неприємних і більш серйозних наслідків.

Отже, 5 порад гінеколога на кожен день ☝️

  1. Регулярно відвідуйте гінеколога, дотримуйтесь систематичних планових обстежень та вчасно лікуйте інфекції: багато жінок вважають, що якщо нічого не болить, то немає сенсу відвідувати лікаря. Це невірна позиція. Відвідувати лікаря необхідно як мінімум раз на рік, навіть при гарному самопочутті.
  2. Завжди звертайте увагу на виділення: виділення зі статевих шляхів – це звичайні супутники жінки, які постійно (в тій чи іншій мірі) присутні в її житті. В той же час, характер цих виділень змінюється і в залежності від фази менструального циклу, і в разі розвитку будь-якого захворювання. Слідкуйте за виділеннями і зможете помітити перші ознаки недуги до того, як він завдасть значної шкоди вашому організму.
  3. Завжди пам‘ятайте про безпечний секс
  4. Відмовтесь від надмірних фізичних навантажень: на відміну вфд помірних фізичних навантажень, надмірні інтенсивні фізичні навантаження та жорсткі дієти можуть завдати шкоди репродуктивному здоров‘ю жінки
  5. Підвищуйте культуру способу життя, намагайтесь дотримуватись добового режиму та правильного харчування ✅

Заплануйте обстеження 👉

Відчуйте впевненість, довірши своє здоров‘я професіоналу💛  Досвідчений лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ворчак Наталія Григорівна відтепер консультує в Клініці на Бальзака 4а

✔️ Консультація та огляд – 500 грн

📍 Клініка МЕДЕСАНА Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4а

☎️ Для запису на прийом по тел  050 329 35 93, 067 626 63 50