Програми ведення вагітності в МЕДЕСАНІ від 8500 грн

Програми ведення вагітності в МЕДЕСАНІ від 8500 грн

Комфортне та безпечне ведення вагітності в медичному центрі Медесана у Вишневому на Освіти 15/31

Вагітність – це чудовий період у житті кожної жінки. Цей важливий та хвилюючий час вимагає уваги та підтримки від висококваліфікованих спеціалістів.

У медичному центрі МЕДЕСАНА ми пропонуємо повний супровід вагітних, а також подальший догляд за вашим малюком нашими педіатрами. Ви можете обрати програму ведення вагітності, яка найкраще відповідатиме вашим потребам. Програми включають всі необхідні інструментальні та лабораторні дослідження, а також консультації вузьких спеціалістів. Ведення вагітності в МЕДЕСАНІ – це всі послуги в одному місці та без черг.

Коли я можу стати на облік?

Вагітній необхідно стати на облік якомога раніше після встановлення вагітності, бажано не пізніше 10-12 тижня. Це пов’язано з термінами скринінгу першого триместру, під час якого лікарі визначають ризики хромосомних патологій та вад розвитку плоду.

У МЕДЕСАНІ ви можете стати на облік вагітності в будь-який час, обравши відповідну програму ведення вагітності. Кожна вагітна отримає індивідуальний підхід та спостереження відповідно до рекомендацій МОЗ. Акушер-гінеколог  супроводжуватиме жінку протягом всього періоду вагітності, надаватиме необхідну консультативну та медичну допомогу і відповідатиме на всі запитання.

Як обрати програму, що підходить саме мені?

Щоб обрати відповідну програму, зверніться до лікаря акушера-гінеколога в медичному центрі МЕДЕСАНА. Після первинного огляду лікар порекомендує програму, яка найкраще підходить саме вам.

При виборі програми лікар враховує такі фактори:

– Одноплідна чи багатоплідна вагітність.
– Наявність у вагітної соматичних хронічних захворювань.
– Негативний резус-фактор матері та позитивний у батька (резус-конфлікт).
– Акушерсько-гінекологічний анамнез (історія попередніх вагітностей та пологів).
– Термін встановлення на облік.

ПРОГРАМИ ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ в МЕДЕСАНІ від 8500 грн


  • Пакет “Вагітність (одноплідна)”
  • Пакет “Вагітність (багатоплідна)”
  • Пакет “Вагітність (20 тижнів+)”
  • Для задекларованих у МЕДЕСАНІ діють знижки! Докладніше на сторінці Ціни та послуги

Записатися на первинну консультацію до лікаря акушера-гінеколога Ви можете за телефоном нашого контакт центру ☎️ 0673457562

або заповніть форму нижче і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом