Хірургія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Консультація хірурга

Хірургія – одна з найдавніших галузей медицини. Традиційно вважається, що основний метод, який використовують хірурги в лікуванні захворювань – це оперативне втручання. Однак сучасна медицина і, зокрема, хірургія досягла такого рівня, що багато захворювань, які раніше потребували оперативного втручання, виліковуються сучасною комплексною консервативною (без операції) терапією, а якщо все ж таки без операції не обійтися, то “великі” операції, які виконувалися раніше, замінили малоінвазивні методики. Але перед цим завжди необхідна консультація лікаря, яка допоможе діагностувати проблему, призначити аналізи та інші діагностичні процедури – і на підставі повного обстеження вже вибрати оптимальну програму лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Напрямки роботи

Платне хірургічне відділення в нашому центрі надає наступний спектр послуг:

Час при багатьох захворюваннях відіграє вирішальне значення. Щоб не витрачати його в чергах поліклініки, погіршуючи свій стан, зверніться по допомогу в клініку “Медесана”. Звернувшись у відділення хірургії клініки “Медесана”, ви зможете позбутися своєї недуги і заново зажити повноцінним життям.

Як ми працюємо?

Під час огляду лікар оцінить ваші симптоми, з’ясує всю історію вашого захворювання, розпитає про ваш спосіб життя, дізнається про алергічні реакції та спадковість. Для уточнення діагнозу вам запропонують низку лабораторних аналізів та/або методи апаратної діагностики, такі як:

Консультація лікаря-хірурга в нашій клініці проходить за попереднім записом, але в екстрених випадках ми приймаємо негайно. Зверніться до нас у будь-який час, і ми прийдемо на допомогу:

Кваліфіковане лікування допоможе вам уникнути небезпечних ускладнень і дорогих операцій

Запис на прийом до хірурга у Києві

Записуючись на прийом до клініки “Medesana”, ви довіряєте своє здоров’я надійним рукам!

Клініка “Medesana” знаходиться на Троєщині та має філії в м. Вишневе.

Для початку ефективного лікування замовте зворотний дзвінок або запишіться на платний прийом лікаря-хірурга в Києві за телефоном. Запис здійснюється в будь-який зручний час. Клініка “Медесана” працює без вихідних.

Ціну прийому хірурга і вартість інших послуг відділення хірургії можна дізнатися, натиснувши кнопку “Ціни на послуги” вище.

 

Наші лікарі

Ларін Олександр Олександрович

Лікар хірург, травматолог

Сокирко Сергій Васильович

Лікар хірург