Кардіологія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Здорове серце для щирих почуттів!
Сучасне, високоточне обладнання, уважні лікарі вищої категорії, можливість лікування комплексно із суміжними фахівцями – те, що дає змогу відновити ваше здоров’я та здоров’я близьких.

Консультація кардіолога у Києві

Консультація кардіолога, своєчасна профілактика і лікування захворювань серцево-судинної системи дає змогу зберегти якість життя і запобігти хворобам на ранніх стадіях розвитку. Причин для раннього розвитку захворювань серця і судин у сучасному суспільстві – безліч. Своєчасна діагностика у лікаря-кардіолога захистить вас і ваших близьких від можливих ризиків, а в разі виявлення захворювання, дасть змогу розпочати своєчасне ефективне лікування.

У нашому багатопрофільному медичному центрі є все необхідне обладнання для діагностики захворювань. Великий досвід фахівців і сучасне технічне оснащення дає нам змогу ставити діагнози з точністю до 99%. Гарантуємо збереження лікарської таємниці, коректне ставлення, запис на прийом у зручний час.

Зверніться до кардіолога, якщо виявили в себе одну з ознак захворювань серцево-судинної системи:

 

Напрямки роботи кардіолога

Кардіолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань серцево-судинної системи. Є кілька напрямків кардіології, що відрізняються один від одного за причинами хвороб:

Практична кардіологія також поділяється на два великі напрямки:

Терапевтична кардіологія. Фахівці використовують консервативні методи для лікування захворювань. Застосовують медикаментозні препарати, рекомендують особливий режим, спеціальні дієти.

Кардіохірургія. У цьому напрямку працюють кардіохірурги. Використовують оперативне втручання. Усувають вроджені та набуті патології розвитку, протезують клапани серця і судини. Проводять хірургічне лікування ішемічної хвороби серця, порушень ритму.

 

Діагностика та лікування серцево-судинних захворювань

Для діагностики захворювань серцево-судинної системи лікар спочатку опитує й оглядає пацієнта. Вислуховує скарги, потім ставить запитання про спосіб життя і захворювання у найближчих родичів, щоб виявити схильність до хвороб. Пальпує груди, слухає серцевий ритм фонендоскопом, рахує пульс. Якщо діагноз не можна поставити на підставі анамнезу та огляду, направляє пацієнта на додаткові дослідження. Крім стандартних загального та біохімічного аналізів крові, призначає:

Електрокардіографію. ЕКГ використовують для визначення серцевого ритму і частоти його скорочень. Це – найпоширеніший метод первинної діагностики захворювань серця і судин.
Ехокардіографію. Використовують ультразвукове дослідження. Оглядають серце і коронарні судини.

Залежно від поставленого діагнозу і стану здоров’я пацієнта, лікар призначає:

Запис на прийом кардіолога у Києві

Запишіться на прийом на сайті або зателефонуйте за вказаним контактним номером. Ми приймаємо пацієнтів щодня. Якщо у вас немає часу, кардіолог приїде до вас додому.

Наші лікарі

Біла Юлія Олександрівна

Лікар кардіолог