Оториноларингологія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Не просто усуваємо симптоми – з’ясовуємо та лікуємо причину!

ЛОР-лікарі надають якісну медичну допомогу в разі різних патологій вуха, горла і носа: ангіни, отитів і багатьох інших, – застосовуючи як сучасні, так і консервативні, зокрема малоінвазивні хірургічні методи.

Консультація ЛОР-лікаря в Києві

ЛОР-захворювання вирізняються надзвичайною поширеністю серед людей будь-якого віку. Вони істотно впливають на якість життя пацієнтів, їхню працездатність. Лікарі ЛОР-відділення Клініки “Медесана” володіють великим досвідом, необхідною кваліфікацією та всіма ресурсами для точної діагностики та лікування хвороб, застосовуючи, як консервативні, так і малоінвазивні хірургічні методи.

Напрямки роботи

Відділення отоларингології клініки “Медесана” пропонує пацієнтам якісне та ефективне лікування. Фахівці ЛОР-центру надають допомогу пацієнтам із захворюваннями навколоносових пазух, глотки, гортані та вуха, а також людям, які страждають на розлади слухової функції, порушення рівноваги, напади запаморочення.

Діагностика та лікування ЛОР захворювань

Крім ЛОР-консультацій ми надаємо допомогу в таких напрямках:

Діагностика – допомагає оцінити стан пацієнта, виявити патологію на ранніх стадіях і призначити лікування.
Лікарські маніпуляції – терапевтичні процедури (блокади, зрошення, ін’єкції тощо), із застосуванням спеціального обладнання, що підвищує ефективність лікування. Необхідний попередній запис до лікаря-оториноларинголога на прийом.
Медикаментозна терапія – включає призначення безпечних препаратів, призначених для лікування отоларингологічних захворювань.
Фізіотерапія – дієвий і щадний терапевтичний спосіб. Фізіотерапевтичні процедури можуть використовуватися як самостійна методика і застосовуватися в комплексній терапії.
Хірургічне втручання – за необхідності лікарі відділення проводять малоінвазивне та безпечне хірургічне лікування.

Лікарі відділення успішно справляються з проявами гострої симптоматики, у випадках, коли необхідна термінова консультація лор-лікаря у Києві. У центрі проводиться діагностика за допомогою комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії, УЗД.

Методи підбираються індивідуально з урахуванням результатів діагностики та стану хворого. Своєчасний огляд лікаря оториноларинголога дасть змогу виявити проблеми, що виникли, і виключити негативні наслідки.

 

Ми застосовуємо особливий підхід до кожного пацієнта. Методи лікування та діагностики підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей.

Обладнання

Наш центр оснащений високотехнологічним обладнанням. У розпорядженні наших фахівців:

ЛОР-комбайн – застосовується для інструментального огляду, промивання пазух, обробки медикаментозними препаратами.
Аудіометр-імпедансометр – використовується для дослідження слухового апарату, мовної аудіометрії, реєстрації акустичних рефлексів.

Умови запису до ЛОР-лікаря в медичному центрі “Медесана”

Запис до отоларинголога здійснюється в будь-який зручний час за телефоном. Для тих, хто економить свій час, доступний запис через спеціальну форму на сайті. Наші фахівці нададуть професійну консультацію і дадуть рекомендації щодо лікування. Якість обслуговування і ціна обстеження платного лора – приємно вас здивують!

Клініка розташована на правому березі Києва. Ми надаємо максимально комфортні умови для діагностики та лікування, що дає змогу гарантувати позитивні результати, без найменших ризиків для здоров’я. Для Вашої зручності лікар-отоларинголог платний прийом веде як у клініці, так і вдома.

Наші лікарі

Гуменюк Євген Сергійович

Сімейний лікар, лікар ЛОР

Погора Наталія Олександрівна

Сімейний лікар, лікар ЛОР