Педіатрія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Послуги педіатра у Києві

“Здоров’я малюка закладається з перших днів життя. Контроль за ростом дитячого організму, всебічне спостереження лікарів, вакцинація – необхідні заходи для його правильного розвитку. Довіряючи нам здоров’я дитини, Ви можете бути впевнені, що вона буде оточена турботою та увагою досвідчених лікарів”.

Напрямки роботи

Для маленьких пацієнтів у Клініці “Медесана” у Києві створено найкращі умови. Ми надаємо повний комплекс послуг із профілактики, діагностики та лікування дітей від народження. У центрі встановлено найсучасніше обладнання, що дає змогу проводити обстеження в найкоротші терміни. Лікарі відділення педіатрії в клініці “Медесана” мають великий досвід роботи з дітьми і постійно підвищують свою кваліфікацію.

Спеціально розроблені програми прикріплення дітей дають змогу спостерігатися малюкам від народження і проходити всю необхідну діагностику в клініці. Програми складені відповідно до рекомендацій МОЗ і вікових особливостей дитини. До послуг наших пацієнтів виклик лікаря-педіатра додому.

У Клініці “Медесана” дитина може отримати консультацію педіатра, фахівця вузького профілю, пройти диспансеризацію, вакцинацію, лабораторну діагностику. Ми оформляємо будь-які види довідок для дитячого садка, школи, басейну, спортивної секції.

 

Діагностика та лікування захворювань у дитячому педіатричному відділенні

Педіатр відіграє особливу роль у розвитку малюка: допомагає виключити вроджені захворювання, розпізнати ранні форми захворювань, а також визначити схильність до них, попередити розвиток патологій у майбутньому. Якщо захворювання не має ускладненого перебігу, діагностика буде призначена лікарем амбулаторно в Клініці. У деяких випадках, якщо присутній виражений патологічний процес, маленький пацієнт може бути направлений до спеціалізованого закладу.

Звернутися до лікаря-педіатра необхідно при появі у дитини таких тривожних симптомів:

Запис на платний огляд до педіатра здійснюється з профілактичною та лікувальною метою. Планове відвідування проводиться протягом 1-го місяця життя малюка. Потім, до досягнення дитиною однорічного віку, педіатр щомісяця проводить профілактичний огляд, вимірює вагу і зріст малюка.