Психотерапія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Ви можете звернутися до наших лікарів із будь-якою особистою проблемою. Ми гарантуємо конфіденційність і уважне ставлення.

Психотерапія для дорослих у Києві

Стресові стани та фізична перевтома – невід’ємні супутники сучасної людини. Зусилля, спрямовані на кар’єрне зростання, підвищення соціального і матеріального статусу, нерідко закінчуються нервовим зривом і депресією. Звернувшись до клініки “Медесана”, ви зможете позбутися проблем, що заважають вашому психічному здоров’ю.

Психотерапевти нашої клініки допоможуть позбутися комплексів і емоційної неврівноваженості. Під керівництвом фахівця ви навчитеся долати внутрішні конфлікти, будувати стосунки з оточуючими – в сім’ї та на роботі. Застосовуючи прийоми психодіагностики, лікар оцінює особистісні якості пацієнта і спільно з ним працює над корекцією поточного стану.

Коли потрібна допомога психотерапевта

Основними захворюваннями, якими займається психотерапевт, є неврози і певного типу порушення психіки.
Будь-яка доросла людина без винятку схильна до стресів, тому існують певні стани, за яких, на ґрунті їхнього попереднього впливу, слід звертатися по допомогу психотерапевта.

До таких станів належать такі:

Напрями роботи психотерапевта

Що раніше ви звернетеся до фахівця, то швидше позбудетеся проблем, що здаються нерозв’язними.

Методи психотерапії

Для корекції психологічного стану наші лікарі застосовують низку методів:

Як записатися на прийом

Ви можете самостійно обрати зручний час для відвідування лікаря-психотерапевта. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам за номером або скористайтеся онлайн-сервісом.

Наші лікарі

Петрюк Тетяна Іванівна

Сімейний лікар, Психотерапевт