Терапія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

З пацієнтом до повного одужання!
У своїй роботі ми використовуємо індивідуальний, “сімейний” підхід. Від первинного прийому і до виписки вас веде один лікар, який постійно підтримує контакт, контролює всі лікувальні та діагностичні заходи.

Консультація терапевта

Терапевт є першим лікарем, до якого звертається людина, що має проблеми зі здоров’ям. Більшість неінфекційних патологій, що трапляються в практиці терапевта, належать до хронічних. Своєчасна діагностика дає змогу запобігти розвитку ускладнень і забезпечує позитивний результат у лікуванні захворювань. Тісна співпраця з вузькими спеціалістами (кардіологами, ендокринологами, гастроентерологами, неврологами) дає нам змогу не просто усувати симптоми, а надавати комплексну допомогу пацієнтові, виходячи з його індивідуальних особливостей, стану здоров’я загалом.

 

Напрямок роботи

Відділення терапії клініки “Медесана” надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування захворювань різних органів і систем: дихальної, ендокринної серцево-судинної, травної, опорно-рухової, сечовидільної. Наші терапевти займаються практично всіма патологіями, які не передбачають оперативного втручання.

Консультація та прийом терапевта в Києві

Звертатися до терапевта рекомендується за наявності таких симптомів:

1-2 рази протягом року кожній людині рекомендується відвідувати терапевта в профілактичних цілях.

Платний прийом терапевта на Троєщині в центрі “Медесана” позбавить вас від необхідності стояти в чергах, адже терапевт вважається одним з найбільш затребуваних фахівців. У нашій клініці ви зможете пройти терапевтичний огляд максимально комфортно, у зручний для вас час.

Безсумнівною перевагою центру “Медесана” є його кваліфіковані фахівці, наявність сучасного обладнання для проведення діагностичних і лікувальних процедур, виключно “сімейний” підхід. Від первинного прийому і до виписки вас веде один лікар, який постійно консультує, контролює всі діагностичні та лікувальні заходи.

Діагностика та лікування захворювань лікарем-терапевтом

Головне завдання терапевта – визначити характер захворювання, призначити необхідний комплекс обстеження, скласти план лікування або направити до профільного фахівця. Консультація лікаря-терапевта починається з огляду пацієнта. Лікар вислухає ваші скарги, вивчить симптоматику. Терапевтичний огляд охоплює вимірювання артеріального тиску, пульсу, прослуховування серця і легенів.

Усі необхідні дослідження, аж до біопсії, можна провести в рамках однієї клініки. У клініці “Medesana” використовують такі види діагностики:

 

Ви можете викликати терапевта додому. Така послуга необхідна пацієнтам, які страждають на хронічні та серцево-судинні захворювання, за яких відвідування клініки просто неможливе. Кваліфікований лікар у домашніх умовах проведе огляд хворого, надасть лікарську допомогу.

Ціна прийому терапевта в центрі “Медесана”, так само, як і виклик фахівця додому, вирізняється доступністю і буде прийнятна для більшості пацієнтів! Ми дбаємо про максимальний комфорт своїх клієнтів, надаючи якісну медичну допомогу за розумною вартістю!

Запис до платного лікаря-терапевта нашої клініки здійснюється в будь-який зручний час за телефоном або через зворотну форму на сайті. Клініка знаходиться в Києві на Троєщині та в м. Вишневе.