Травматологія 

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Травматологія (від грец. τραῦμα — «рана» + лат. logos — «наука») — галузь медицини та підрозділ хірургії що вивчає травматичні пошкодження, хвороби, пов’язані з ними, а також розробляє засоби лікування й профілактики травм.

Консультація та прийом травматолога-ортопеда у Києві

Хочете в будь-якому віці зберігати фізичну і соціальну активність – зверніться в клініку “Основа” для лікування травм і вроджених захворювань опорно-рухового апарату. Ми уважно вивчимо проблему і знайдемо найкраще рішення для відновлення здоров’я.

 

Умови прийому лікаря травматолога-ортопеда

З якими проблемами можна звернутися в реабілітаційний центр травматології та ортопедії “Медесана”?

Ми лікуємо:

Щоб зрозуміти справжню причину болю і нездужання, потрібна допомога фахівця. За попереднім записом у центрі “Медесана” ви можете отримати професійну консультацію травматолога-ортопеда у Києві.

 

Екстрена допомога фахівця

Якщо вас турбує біль, викличте лікаря додому або приїжджайте в наш центр. Ми надамо екстрену допомогу:

Методи профілактики та лікування захворювань ОРА

Хвороби опорно-рухового апарату не тільки обмежують фізичну активність, а й провокують порушення в інших відділах організму: впливають на роботу серця, шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Консультація травматолога-ортопеда в Санкт-Петербурзі допоможе своєчасно визначити ознаки функціональних і фізичних проблем, аномалій у будові скелета у новонароджених.

Приїжджайте до клініки: на прийомі у нашого фахівця проводяться лікувальні заходи: перев’язки, обробка ран, лікувально-діагностичні пункції суглобів, зняття больового синдрому, розробляється індивідуальний курс лікування.

Запис на прийом до травматолога-ортопеда

Відвідайте відновлювально-реабілітаційний центр травматології та ортопедії “Медесана”. Тут ви отримаєте консультацію досвідченого фахівця, зможете пройти реабілітацію після травм і операцій, курс відновлювальної терапії. Для запису на прийом скористайтеся онлайн-сервісом.

Наші лікарі

Федорович Віталій Анатолійович

Лікар травматолог