Гастроентерологія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Консультація гастроентеролога: чому це важливо і як записатися на прийом

Шлунково-кишковий тракт – це одна з найважливіших систем у нашому організмі. Він відповідає за перетравлення їжі, поглинання корисних речовин і виведення шлакових продуктів. Але що робити, якщо з’явилися болі в животі, печія, відрижка, закрепи або проноси? У таких випадках необхідно звернутися до гастроентеролога.

Гастроентерологія – це розділ медицини, що займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту.

Гастроентеролог клініки – це висококваліфікований лікар, здатний допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних зі шлунково-кишковим трактом.

Чому варто звернутися до гастроентеролога?

Якщо ви зіткнулися з болями в животі, печією, відрижкою, закрепами або проносами, то необхідно звернутися до гастроентеролога. Це може бути ознакою різних захворювань, таких як виразка шлунка, гастрит, коліт, холецистит, панкреатит і багатьох інших. Також гастроентеролог допоможе вам у профілактиці захворювань, пов’язаних зі шлунково-кишковим трактом, наприклад, допоможе розробити правильний раціон харчування, який буде корисний для вашого здоров’я.

Як проходить консультація у гастроентеролога?

Консультація у гастроентеролога починається з огляду лікарем і бесіди про симптоми захворювання. Після цього призначаються необхідні дослідження, як-от аналізи крові та сечі, УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопія та колоноскопія. Усі ці дослідження проводяться в клініці та дають змогу точніше визначити діагноз і призначити ефективне лікування.

Як записатися на прийом до гастроентеролога?

Якщо у вас з’явилися симптоми, пов’язані зі шлунково-кишковим трактом, то вам слід звернутися в нашу медичну клініку для запису на консультацію до гастроентеролога. Для цього можна скористатися кількома способами.

Перший спосіб – це дзвінок до реєстратури. Номер телефону можна знайти на нашому сайті або в довідковій службі. Реєстратори проконсультують вас з усіх питань, пов’язаних із записом на прийом до гастроентеролога, і призначать зручний для вас час і дату прийому.

Другий спосіб – це онлайн-запис на нашому сайті. Для цього необхідно перейти на сторінку гастроентерології та заповнити форму онлайн-запису. Вам необхідно буде вказати своє ім’я, прізвище, контактний телефон і зручний для вас час і дату прийому. Після відправлення форми наш менеджер зв’яжеться з вами для підтвердження запису.

Третій спосіб – це особистий візит до нашої клініки. На ресепшені ви зможете ознайомитися з усіма послугами клініки, отримати консультацію фахівця і записатися на прийом до гастроентеролога.

Наша клініка оснащена сучасним обладнанням і працює тільки з висококваліфікованими фахівцями. Вам буде надано повний конфіденційний супровід і якісний медичний сервіс на всіх етапах обстеження і лікування.

На закінчення

Консультація гастроентеролога – це важливий етап у діагностиці та лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту. Якщо у вас з’явилися симптоми, пов’язані з цією системою, не варто відкладати візит до лікаря. Наші висококваліфіковані фахівці готові допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, пов’язаних зі шлунково-кишковим трактом. Для запису на прийом можна скористатися дзвінком до реєстратури, онлайн-записом на сайті або особистим візитом до нашої клініки. Ми гарантуємо повну конфіденційність і якісний медичний сервіс на всіх етапах обстеження та лікування. Не варто чекати, коли симптоми стануть гіршими, записуйтеся на консультацію до гастроентеролога вже сьогодні!

Наші лікарі

Єсауленко Антон Миколайович

Сімейний лікар, Інфекціоніст, Гастроентеролог