Інфектологія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Лікар-інфекціоніст для дітей та дорослих
Діагностика та лікування затяжних і хронічних інфекційних захворювань

Прийом лікаря-інфекціоніста в Києві

На прийомі в інфекціоніста ви отримаєте повну кваліфіковану консультацію щодо будь-яких захворювань внутрішніх органів і шкірних покривів, викликаних впливом патогенних бактерій і мікроорганізмів. Ми діагностуємо не тільки очевидні, а й складні, уповільнені, патології, встановимо причину патологічних процесів, що виникають, призначимо ефективну терапію і детально розпишемо профілактичні заходи.

Лікар інфекціоніст грамотно роз’яснить необхідність вакцинації, всі переваги та можливі ризики. Приходьте на консультацію не тільки, коли з’явилася проблема, а також перед зачаттям дитини або поїздкою в регіони, які є місцями локалізації небезпечних збудників.

Сфера компетенції лікаря-інфекціоніста

 

Консультація інфекціоніста показана за наявності хоча б одного з перерахованих факторів

Як проходить прийом у лікаря інфекціоніста?

На первинній консультації лікар спочатку вислуховує скарги хворого, засновані на суб’єктивних відчуттях. Далі починає розпитування, під час якого уточнює симптоми, інтенсивність їхнього прояву, час появи, локалізацію, чинники, що посилюють або пом’якшують біль. Він може поцікавитися можливими нещодавніми контактами з людьми із зони ризику, про можливі укуси тваринами, про поїздки в місця з несприятливою епідеміологічною ситуацією. По завершенні опитування, проводиться візуальний огляд, вимірюється тиск, прослуховується. Потім визначається алгоритм подальших дій: призначається діагностування та подальше лікування.

 

Лабораторні дослідження та апаратні методики:

 

Підготовка до візиту

З огляду на те, що лікар обов’язково направить вас на здачу аналізів, перед його відвідуванням проведіть інтимну гігієну, але без ароматизованих гелів. Не снідайте і крім простої води нічого не пийте. Увечері, напередодні маніпуляцій, виключіть вживання алкогольних напоїв і тютюну. За можливості, не приймайте ліків, а якщо пропустити чергову дозу не можна, обов’язково повідомте про це лікаря. Принесіть результати раніше проведених обстежень, це допоможе більш повно і оперативно скласти клінічну картину.

 

Профілактичні заходи:

Обмеження контакту з хворими.

Імунізація.

Підвищення опірності організму (суворе дотримання правил особистої гігієни, вітамінізація, повноцінне харчування, заняття спортом).

Прийняття хіміопрепаратів, специфічних медикаментів для запобігання розвитку патологічних і запальних процесів.

Терапевтичних методик досить багато. Максимальний ефект досягається комплексним лікуванням. Воно полягає в призначенні відповідних антибактеріальних, противірусних, протигрибкових і протигельмітних засобів. Для повного одужання необхідно нормалізувати обмін речовин і зміцнити імунітет. У деяких випадках рекомендується вакцинація.

У нас ви можете розраховувати на конфіденційність, індивідуальний підхід до лікування і ведення пацієнта до повного одужання. Ми вибудовуємо з хворими довірчі, “прозорі” стосунки. Завжди відкриті до спілкування і готові відповісти на всі хвилюючі питання.

 

Як записатися до інфекціоніста?

Якщо вас турбують неприємні симптоми, не відкладайте візит до клініки. Просто зателефонуйте нам або напишіть через форму зворотного зв’язку, і наші фахівці приймуть вас у будь-який зручний час.

Наші лікарі

Єсауленко Антон Миколайович

лікар інфекціоніст, гастроентеролог