Ендокринологія дитяча

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Підвищеній стомлюваності та порушенням сну має бути пояснення!

Дитяча ендокринологія – це галузь медицини, яка займається вивченням нормального і патологічного функціонування ендокринної системи у дитини, а також методами діагностики, лікування та профілактики.

 

Консультації ендокринолога у Києві

Гормони відповідають за обмін речовин, ріст і розвиток організму, прискорюють хімічні реакції тощо. Тому будь-які збої роботи ендокринної системи не повинні залишатися непоміченими. Наслідки можуть бути незворотними. У разі виявлення будь-яких симптомів слід негайно звернутися до фахівця. Вагітним жінкам відвідувати ендокринолога потрібно в обов’язковому порядку.

Симптоми

Захворювання ендокринної системи, як правило, мають яскраво виражені симптоми. До них належать:

Лікарі вважають, що в профілактичних цілях потрібно періодично показуватися ендокринологу. У разі наявності будь-яких захворювань це допоможе вчасно почати лікування. Під час планування вагітності або вже під час самої вагітності це також необхідно для профілактики.

Що включає в себе прийом ендокринолога?

Прийом починається з детального опитування. Лікар ставить запитання про скарги пацієнта, його звички, спосіб життя, захворювання, перенесені раніше. Це необхідно для того, щоб мати достатнє уявлення про стан пацієнта. Потім відбувається обмацування лімфатичних вузлів, щитоподібної залози. Також проводиться вимірювання пульсу і тиску.
Залежно від результатів огляду призначаються аналізи. Це можуть бути загальні аналізи (кров, сеча), ультразвукове випромінювання щитоподібної залози, аналіз крові на цукор.

Після здачі виписаних аналізів потрібно знову відвідати ендокринолога, взявши із собою результати обстеження. Це допоможе лікарю поставити точний діагноз.

До сфери роботи ендокринолога входять:

Залежно від ситуації можуть бути призначені додаткові аналізи. Це може бути ультразвукове випромінювання щитоподібної залози, аналіз на гормони, додаткове обстеження в інших фахівців. До них належать терапевт, окуліст, хірург тощо.

 

Що може запитати лікар на прийомі?

Важливо знати, які запитання зазвичай ставить ендокринолог, щоб бути готовими відповісти. Спочатку лікар дізнається про симптоми, час їхньої появи, характер тощо. Далі уточнює, чи були раніше якісь захворювання, наприклад, застуда, вітрянка. Особливу увагу приділяють питанню про спадковість. Якщо з родичів у когось були проблеми з ендокринною системою, то є ймовірність, що в пацієнта є схильність до цього.

Пам’ятайте, що неможливо поставити діагноз самостійно, ґрунтуючись на порадах близьких і статтях в інтернеті. Тільки кваліфікований фахівець здатний поставити правильний діагноз і підібрати найбільш ефективне лікування. В іншому разі є ймовірність виникнення ускладнень і погіршення стану пацієнта.

 

Запис на прийом до дитячого ендокринолога

Щоб записатися на консультацію ендокринолога в клініці Основа вам достатньо зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити свої контакти у формі зворотного зв’язку. Наші адміністратори негайно зв’яжуться з вами.