Неврологія

Укласти декларацію
Цiни на послуги

Знімаємо больовий синдром швидко й ефективно!
Спільна робота невролога, мануального терапевта, хірурга допоможе впоратися з будь-якими неврологічними захворюваннями.

Консультація невролога у Києві

Нервова система об’єднує в єдине ціле всі органи і тканини. Вона формує фізіологічні та поведінкові реакції, сукупність яких становить життєдіяльність людини. Збій або захворювання нервової системи нерідко призводять до дисфункції всього організму. У центрі неврології клініки “Основа” працюють уважні, кваліфіковані лікарі, які ретельно розберуться в неврологічних проблемах, призначать сучасні, високоінформативні дослідження, визначаться з діагнозом і підберуть найбільш підходяще ефективне лікування.

Напрямки роботи відділення неврології в клініці “Медесана”

Лікарі відділення неврології в центрі Основа проводять ефективну комплексну терапію більшості нервових захворювань. Наші пацієнти можуть спостерігатися амбулаторно або в умовах комфортабельного денного стаціонару залежно від стану і потреб пацієнта.

 

Діагностика та лікування неврологічних захворювань

Основний принцип роботи відділення неврології в клініці “Медесана” – комплексний підхід до кожного пацієнта. На першій же консультації невролога складається план обстеження, який допоможе встановити причину захворювання. Відділення неврології в клініці “Основа” має в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для проведення сучасної та якісної діагностики. У роботі можуть бути використані такі методи обстеження:

Клінічне дослідження – докладне опитування і діагностичні тести.
Лабораторні дослідження – нададуть можливість судити про стан організму загалом і нервової системи зокрема.
Електроенцефалографія – дасть змогу оцінити діяльність центральної нервової системи.
Електронейроміографія – допоможе визначити функціональний стан скелетних м’язів і периферичних нервів.
УЗД нервів – абсолютно безпечний для здоров’я метод, який дасть змогу дослідити структуру периферичних нервових волокон.
Дуплексне дослідження судин голови та шиї – сучасний різновид УЗД, який використовується для неінвазивного (нетравматичного) дослідження кровотоку в судинах, що живлять мозок.
Нейросонографія – метод ультразвукового дослідження структур порожнини черепа, який застосовується у дітей від народження
Діагностичні блокади – ін’єкції лікарських речовин у значущі точки, що дають змогу за отриманими результатами уточнити діагноз
КТ і МРТ – найсучасніші, високоінформативні методи дослідження черепа і хребта, головного і спинного мозку.

 

За результатами обстеження призначається комплекс медичних заходів, який в обов’язковому порядку включає як медикаментозні, так і немедикаментозні методи впливу на патологію, зокрема:

 

Переваги платного прийому невролога в клініці Медесана

Звертаючись до відділення неврології нашої клініки, пацієнти можуть розраховувати на такі переваги:

Консультація невролога у Києві: як отримати

Легше запобігти захворюванню, ніж лікувати. Ми рекомендуємо звернутися до лікаря невролога одразу ж, як тільки з’явилися симптоми, що сигналізують про порушення в роботі нервової системи (біль у спині, шиї, голові, запаморочення, шум у вухах, погіршення пам’яті, дратівливість). Фахівці неврологічного центру завжди готові надати професійну консультацію та надати рекомендації щодо лікування неврологічних захворювань. Запис до невролога здійснюється в будь-який зручний час за телефоном. На сайті також доступна опція – запис на сайті онлайн.